| galopize a întrebat:

Ma puteti ajuta cu un subscribe la canalu meu de YT sunt la inceput evenual niste propuneri pentru a imbunatati canalul https://www.youtube.com/channel/UC7wxuYTks4cqWp2rd2uYBwg

2 răspunsuri:
| NuAmNiciUnNume22FoarteOriginal a răspuns:

Frumos canal.Ai un Subscribe de la mine. Incearca sa aloci mai multa memorie la MC (cauta pe ytb) incearca sa zici chestii destul de amuzante (oamenilor le plac chestiile amuzante) incearca sa gasesti content bun pentru canal, incearca sa echilibrezi sonorul jocului si al microfonului, sa pui melodii pe fundal (de la care nu iei copyright), pune-ti un skin (din nou cauta pe net ca gasesti) incearca sa te joci cu un prieten care este si el youtuber, incearca niste servere : minecraftzocker.net; mc.cosmicmc.com; etc (astea nu iti trebuie cont premium). Si cam atat. Sper ca te-am ajutat, bafta in continuare!

| NuAmNiciUnNume22FoarteOriginal a răspuns:

A si posteaza mai des (daca ai timp).