| anonim_4396 a întrebat:

Ma puteti ajuta? Nu stiu de ce banii din Cheat Engine nu functioneaza (nu pot cumpara nimic cu ei. La ce jocuri sau la ce fel de jocuri functioneaza banii din Cheat Engine? Daca aveti dreptate cu raspunsul pe care o sa mi-l dati, nu primiti funda, ci dita-mai panglica de la mine!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toti vorbiti prostii
RASPUNSUL e SIMPLU:
Cheat Engine se poate folosi doar la jocurile Single Player [si la jocurile pe Browser, anume Mozilla Firefox, este un secret acolo].

| ancaelena24 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi dati exemple de jocuri la care merge online, cel ai bun joc primeste funda di la mine

| anonim_4396 explică (pentru ancaelena24):

Online,merge doar la Candy Crush Saga.

5 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Cheat Eninge merge pentru jocurile mai slbute, nu pentru cele multiplayer care au protectie.
Deci e bun daca vrei sati bagi bani la un joc in browser(single-player) si inutil daca vrei sa faci ceva cu el la jocurile ca Metin, Cs, LoL etc.
Bafta

| CuneK a răspuns:

Eu am instalat Cheat Engine pentru Metin2ro si inca un joc si am crezut la inceput ca o sa mearga.Dar, cand l-am incercat ( sperand sa mearga ) nu mergea la metin...Iar la celalalt joc zicea ca am HACK si nu ma lasa sa joc!
Sa nu mai instalezi Cheat Engine! Este o porcarie! Eu l-am sters! happy