Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2740464intrebari
Cupio.ro
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
28 Aug
SATI 275.234AFISARI
126.882VIZITE
110.523V. UNICI
9 Octombrie 2011
dubala intreaba:

Ma puteti ajuta si pe mine cu un hack de grepolis va rog ca n-am bani sa imi cumpar premium si toti cresc repede si asi dori si eu sa ma joc in rand cu ei

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 14 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 9 Octombrie 2011 15:29
    ZaineaTheKing a răspuns:
    Am jucat si eu grepolis. pe lambda. numele tau mi se pare cunoscut. pe mine ma chema werwolf97 eram intemeietorul Legion White Knights. am primit ban pentru ca avem mai multe conturi cica. am in cercat sa ii conving ca nu e asa dar o tineau intruna pa a lor. nu exista hack-uri pentru grepolis
  • 10 Octombrie 2011 08:45
    ZaineaTheKing a răspuns:
    Am avut mai de mult un link. il scriai sus si dadeai enter dupa care puteai sa editezi pagina aia cum vroiai tu. dar nu ramanea. la fel si cu hack-urile. toti care le prezinta nu sunt romani. sistemul de aparae la alte grepolisyri este mai scazut. la cel romanesc chiar nu exista. in shimb exista un bot care il programezi sa iti fac constructii. unitati. etc. cat tu esti plecat. este gratis si este permis. dar crede-ma ca nu vei gasi nici un hack. stiu un mod de a face aur in schimb. dai acolo unde iti apare preoteasa diplomatul etc. si selectezi limba engleza. o sa iti apara castiga aur gratis. intri pe aia si o sa iti apara niste link-uri iar in dreptul lor o sa scrie 30 aur in 30 minute. etc. o selectezi pe care vrei si iti faci cont. trebuie sa dai niste date plauzbile nu ca ai 1000 de ani si te cheama jasdksjadk. iti faci cont si in timpul in care scrie acolo vei primi aur.
    16 Iunie 2012 16:27
    robby212 a răspuns (pentru ZaineaTheKing):
    Nu stiu cum, ce diplomat, de marea preoteasa stiu, habar n-am cum, explicami cum faci monedele fara sa le cumperi...
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 13 Iunie 2012 11:59
    sped999 a răspuns:
  • 9 Octombrie 2011 14:04
    dubala explică:
    Dau funda
  • 9 Octombrie 2011 19:10
    dubala explică:
    Da te stiu si eu dar exista sunt atatea filmulete si uni le au dar nu le da va rog frumos dati-mi si mie un hack
  • 12 Octombrie 2011 19:54
    dubala explică:
    Dami id tau te rog poti?
  • 27 Decembrie 2012 14:41
    Mazal a răspuns:
    Daca vrei premium poti sa inviti jucatori dar trebuie sa activezzi conexiunea externa ca sa nu iti blocheze contul nu trebuie sa pui o adresa de mail adevarata
  • 23 Ianuarie 2013 23:26
    Andreeaa_Andreea_1996 a răspuns:
    Http://www.filehost.ro/29206405/GrepolisUltimateBot_exe_rar/

Ultimul update la un bot de grepolis.
    Ataca la secunda care este programat, poti pune 100 de atacuri si le va pune in aceeasi secunda.
    Culege singur satele de tarani.
    Are si optiune sa pui 10 cladiri la constructie si cand termina adauga noua constructie singur mai bun decat premium.
    +alaram cand esti atacat ce poate fi conectata cu o aplicatie la telefon si va suna telefonul cand ai atacuri in felu asta poti fi pe faza oriunde te-ai afla.
  • 23 Ianuarie 2013 09:44
    neagoe123456 a răspuns:
    Http://www.filehost.ro/29204016/GrepolisHighLanderScript_exe_rar/

Este un autobot, ataca la secunda, cand il setezi, culege satele, fereste trupele, face traduri de resurse sau trimite reusrse la minuni.

Pe viitor incercam sa adaugam obtiuni pentru zei.
  • 7 Aprilie 2012 19:07
    Andrei_Adrian_1985 a răspuns:
    De ce ai primit ban? ai vb cu admin-ii?
    5 Mai 2012 12:25
    robby212 a răspuns (pentru Andrei_Adrian_1985):
    Cum sa dau de aia ca tot ii caut
    !
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 17 Noiembrie 2013 10:46
    Http://autofarm.me/install

Acesta este un boot, ataca la secunda, farameaza satele de tarani din 5 in 5 minute, activeaza garda in fata atacurilor adverse iar daca ai trupe in oras tile ascunde, si mult mai multe, este un boot imbunatatit, dar atentie ti-l da gratis doar o saptamana, dupa trebuie sa platesti...
    Eu am 4 ani experienta de grepolis dar nu am jucat pana acum niciodata cu booti sau hack-uri pentru ca nu i mai vad rostul jocului!
  • 8 August 2012 12:20
    Tilica_Maricica_1962 a răspuns:
    Mai este valabil acest link afisat...a mers vreodata?
    Http://www.filehost.ro/3669452/grepolis_hack_rar/]grepolis