| Mihai_Mihai_2000 a întrebat:

Mai am 1, 5 GB in C (my computer) am instalat Gta arhivat in D si cand il dezarhivez ( tot in D ) imi ocupa spatiu pe C. Cine imi spune de ce si cum pot face sa se dezarhiveze in D primeste funda!

1 răspuns:
| Lothar a răspuns:

Click dreapta pe fisier - extract file - D:\(ce vrei tu) - ok
Ai facut asa?
Daca da, si daca ai instalat si in D jocul sau ce ai facut, isi mai creeaza unele fisiere pe partitia cu windowsul ( in cazul tau C), fisiere cu screenshots sau salvari sau etc. ca sa nu te incurci in ele