| razvan131997 a întrebat:

Mai are probleme cineva cu jocul acela Subway Surf pe Samsung s5? Adică sa meargă sacadat uneori mai mult alteori mai puțin. Menționez ca telefonul nu e replica pt ca joc și jocuri mai grele ca Asphalt 8, Real Racing 3 și merg impecabil.

Răspuns Câştigător
| VladyXR a răspuns:

Pai si normal, e cel mai prost optimizat pentru android, e pentru i0s cel mai recomandat, pe s4-u meu nici nu pot juca asa ca unistall work.

1 răspuns:
| razvan131997 explică:

Aha ok. Mulțumesc mult. Prima data am crezut ca e telefonul replica, dar i-am făcut un test Antutu și m-am liniștit.