| vreaumult a întrebat:

Merge GTA 4 la high sau mediu?
pe laptopul : amd quad-core A8-6410 Accelerated (cu unitate de procesoare accelerata)
hard disc 1TB (1000gb)
Ram : 4gb ddr3 SDRAM
Placa grafica radeon 2gb

FUNDA! La raspunsul adevarat!

6 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Grand theft auto iv este optimizat doar pe ps3. pe pc e facut doar o varianta pentru a te juca o sa mai ai sacadari

| vreaumult explică:

L-am luat si merge perfect cu 40-50fps fara scadari si e cu crack laughing)) Vlad e un prost

| Anonimus197568 a răspuns:

Sunt sanse sa-ti mearga, dar sunt sanse sa nu-ti mearga(foarte mari sanse) nu pentru ca ai calculator prost, ci pentru ca jocul este un **** prost optimizat. De exemplu eu am pc de duce call of duty advanced warfare cu texturil pe high fara lag si nu-mi merge acest rahat. Asa ca eu zic ca poate o sa-ti mearga pe mediu, sau nu o sa-ti mearga absolut deloc

| Prototyp3 a răspuns:

Ar trebui să-ţi meargă. Intră aici pentru mai multe detalii http://www.systemrequirementslab.com/cyri

| vreaumult explică (pentru Prototyp3):

Stiu ca 100% merge... dar am intrebat daca merge la mediu sau high mi-ai dat un raspuns care nu ma ajuta cu nimic laughing

| VladyXR a răspuns (pentru vreaumult):

Doar versiunea steam, crack nici nu te gandi