| Jucan_Darius_1996 a întrebat:

MERGE GTA V PE LEPTOP Laptop Alienware 18 cu procesor Intel® Core™ i7-4810MQ 2.80GHz, Haswell™, 18.4", Full HD, 16GB, 1TB + SSD 80GB, DVD-RW, Dual nVidia GeForce GTX 880M 16GB, Microsoft Windows 8.1, Aluminum

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu merge, ca e aluminum. Tre' sa fie de fer sau de haur ca sa mearga!

| LanGooP a răspuns:

Da.GTA V ar putea rula pe acesta calculator chiar bine.LA medium-high ar merge 60-70 fps, deci nu ar fi problema. Daca ai si ssd, atunci jocul ar rula la 70-73-74. fps.La high ar merge 50-55 fps, iar la ultra ar merge 25-30 sau chiar mai bine. SPer ca te-am ajutat big grin

| Bernardus a răspuns:

Omule, pe bestia aia de laptop iti merge pe ultra in 30 fps

| LaccboGaming a răspuns:

Ce glumă bună, mai intrebi și dacă merge la laptop-ul ăla.

| SiderS a răspuns:

Salut. Pe laptop-ul asta iti merge ''fresh'' daca ma intelegi? Configuratia laptop-ului este cu mult peste cerintele recomandate de jocul GTA 5. Noroc!