| anonim_4396 a întrebat:

Merge sa descarc un client de metin2 privat de pe net si sa-l fac cumva sa pot intra doar eu, adica oarecum sa-l tin la mine in pc. Nu stiu cum sa ma exprim.laughing Funda raspunsului care mergebig grin

2 răspunsuri:
| VenomV a răspuns:

Nu poti, frate, Metinu e facut sa fie online, nu singleplayer

| HeadHunterzz a răspuns:

Nu. trebuie sa iti faci server dar e foarte greu. doar asa o sa poti fii singur in joc : http://www.tutoit.com/ghid-metin2-cum-fac-un-server-privat-de-metin2/