| CineTeCrezi a întrebat:

Merita sa cumper PC ăsta de gaming pentru mine cu buget slab?
http://www.emag.ro/......EYTQTBBBM/

Răspuns Câştigător
| Moldoveanul a răspuns:

Calculatorul este destul de slab. Nu o sa mearga jocurile pretentioase (Metro 2033, Battlefield 3, Assassin's Creed: Revelations), iar cele care cer mai putin de la calculatorul tau (COD: MW3) vor merge greu cu optiunile video la low.

Cel mai bine ar fi sa iti iei componentele, iar dupa, ii ceri cuiva sa iti asambleze calculatorul (e mai ieftin asa). La eMAG mi-au cerut doar 30 lei (asa tin eu minte). In plus, l-au terminat in 10 minute.

1 răspuns:
| EdiT a răspuns:

Bunicel, dar dacă l-ai lua pe componente poate ai ieși mai ieftin, cum a zis și Moldoveanul