| Ani28 a întrebat:

Merita sa descarc metin2ro? Are virusi? Va rog nu-mi recomandati alte metinuri, eu pe acesta vreau sa-l joc.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea zic sa nul descarci e cel mai praf metin2 cresti greu itm le faci greu si are virusi

| DoctorChucky a răspuns:

Pe metin2ro se creste foarte greu, faci bani foarte greu (este pentru cei cu foarte mare experienta) Insa, mai sunt si din fericire metine unde cresti RAPID faci bani MULTI si ai iteme +9 happy Alea sunt private uite cateva metine din astea :
-Metin2United
-Metin2Fun
-Metin2GX
-Metin2Mondial
-Metin2Inushi(Care are 250 de nivele si este PVP[adica nu cresti iti da ei bani tu doar faci iteme, dar iti spun din experienta ca este plictisitor)]

| MikeyKookie a răspuns:

Dar Metin2Fun are virusi? si daca nu are... se poate un link de la site? Ms mult :*

| AnonymMan a răspuns:

Eu unu sincer iti spun ca nu are virusi adica eu joc metin de 4 ani am experienta ff multa poti lua metin2ro lejer nu are virusi te si ajut iti spun ce sa fac si imi pare rau ca nu imi mai stiu contul de lvl 70 ca til dadeam sa te joci pe el.Dar sincer sa fiu iti recomand sa iti iei un metin privat la care faci repede lvl.Deci tine minte ia-l lejer nu are virusi poti sa-l iei fara probleme.Deci sper ca te-am ajutat!

Răspuns utilizator avertizat
| AnonymMan a răspuns (pentru Ani28):

Cele care le iei de la shop de ex:negustorul de arme nu le iei cu bani reali dar cele de pe site trebuie sa incarci MD(monede dragon) pentru ati lua unele iteme si da se iau cu bani reali din nefericire

| mirceaqqq a răspuns:

Metin 2 e cel mai prost joc pe care il poti descarca over! NU incerca sa joci... e plictisitor si daca nu ai un prieten sa te ajute cu iteme... degeaba iti faci cont! sad pare rau!

| pisicel12 a răspuns:

Iti spun sincer pe metin2ro stai o vesnicie sa faci level daca iti place miguleala bagate eu iti sugerez metin2fun eu ma joc e super... funda?