| CerealeGaming99 a întrebat:

[Metin2] Ca sa dau dmg mare intr-un metin din padurea rosie ce bonusuri trebuie sa am?

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Arma: crtica, patrunzatoare, str, semi-om, viteza farmec.
Armura: pv, viteza atacului, sansa de a reflecta atacul corporal, viteza farmecului, rezistenta la magie.
Coif: viteza atac, aparare magie, semi-om.
Scut: str, imun la necunostinta, semi-om, sansa de a evita atacul corporal, sansa de a reflecta atacul corporal.
Papuci: pv, viteza de atac, critica, sansa de a cadea mai mult yang.
Cercei: rezistenta la otrava, semi-om.
Bratara: pv, rezistenta la magie, patrunzatoare, semi-om.
Colier: pv, critica, patrunzatoare, sansa de a cadea mai mult yang.
Totusi ai grija pe ce iteme pui bonusurile si vezi ca daca esti sura sau saman pui int, daca esti ninja pui dex iar daca esti war pui str. Stiu ca nu se merge cu samanul sau cu ninja la farmat metine dar am zis sa fiu precaut. Funda?

| Skillow a răspuns:

Lasa-te ca nu iti face bine sad

| CerealeGaming99 explică:

+Catalin Amuntencei 1997 : Daca tie nu iti place metinu asta nu inseamna ca mie nu trebuie sa-mi placa.