| BlackRipper a întrebat:

Metin2 cum sa-ti adaugi puncte la status? Am un server de metin pe care sunt owner, dar nu stiu comanda sa-mi adaug mai multe puncte la status. Mi-am dat level maxim si mi-am pus punctele (95 de puncte la fiecare stat), dar as vrea sa stiu daca exista vreo comanda sa pun mai multe puncte?

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Daca tu esti Ownerul (Proprietarul servarul).
Trebuie sa stii ca nu exista comanda pentru a face puncte la status.

2 Ca sa iti faci statusul cum vrei tu te duci pe Navicat=Player=Player
Si cauti numele caracterului si te duci cu cursorul la DEX, INT, PV, Str si acolo modifici punctele.
Si iti pui tu cat vrei maximul 32767.

3 PS: Odata ce iti schimbi LVL la acel caracter nu sau dai reset la caracter nu mai ai acel 32767 de status la fiecare din Dex, int, pv, str.

4 Mult Succes!
Si nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.

1 răspuns:
| Cobra56289 a răspuns:

Cauta pe youtube