| HereComesTheBoom a întrebat:

Metin2: Dati-mi va rog un hack de lure si eventual un fishbot functional. Am cautat continuu si nu am gasit doar virusi. Daca se poate sa stiti sigur ca merge hack-ul. Dau funda si mersi anticipat!

2 răspunsuri:
| HereComesTheBoom explică:

P.S.: Nu am nevoie urgent de hack, doar sa stiu de unde il pot lua.

| Karu a răspuns:

Prietene esti cam ghinionist hacuk-ul a fost scos cu putin timp in urma sa modificat pac-ul trebuie sa astepti pama fac o noua versiune la hack