| I3oLLinG3r a întrebat:

Metin2: Salut! Va rog sa-mi ziceti si mie ce bonusuri trebuie puse la Razboinic Mental pe server PVP(in special ce trebuie pus STR, INT, DEX, CON pentru un dmg mai mare)?
Dau fundita +Vot! PLS

Răspuns Câştigător
| turcudenis99 a răspuns:

Pai tr sa cresti str int si con str inseamna strenght = putere int inseamna inteligenta si con inseamna viata cred ca te joci metin 2 light nu? eu iti recomand pentru o putere mai mare sa cresti doar con si int sa vezi ce puternic o sa fii mult succes! te intrebi dc int? pentru ca int = inteligenta creste puterea skilurilor!

1 răspuns:
| andr3iu a răspuns:

Trebuie sa bagi STR patrundere cat mai mare semi-om si cam atat.