| Jolley a întrebat:

Metin2ro : Cum cresc gradu ( is agresiv) repede? Boaba Zen cat scade si cat creste? Fara boaba zen ca stiu asta

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| XxHAOSxX a răspuns:

OMG ce ratati.Gradul creste chiar daca ai itemele pe tine sau nu. Cel mai bine creste daca bati,dar nu conteaza unde, iar boaba zen nu scade decat gradul negativ, deci nu creste mai mult de 0. Nu mai stiu exact cat creste gradul 200 sau 500. Apropo pe private depinde de sv pentru ca pe unele creste 200, iar pe altele 2000.

| WoKy a răspuns:

Din ce stiu eu boaba zen pe ro scade 500 iar pe private aprox. 3000
Pai cel mai simplu, daca nu ai boaba zen, te duci in desertul yongbi dai joc tot de pe tine(armura arma papuci colier scut coif cercei bratara sageti) si stai vreo 2-3 ore si iti creste gradul foarte bine
FUNDA?big grin