| SLICC a întrebat:

Metin2RO? Mort sau inca in viata?
Am jucat acum foarte mult timp Metin2 timp de vreun an, aproape doi, si mi-a placut destul de mult da pe la sfarsit parca s-a cam dus totul, adica mai putini playeri, totul era schimbat.
Acum parca imi vine cheful sa ma reapuc. Sunt destui playeri? Mai e ca inainte? Si daca mai sunt playeri, sunt doar copii de 12 ani crescuti in pestera, sau oameni normali?

5 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Era o porcarie de cand a aparut...
De obicei cei ce se joaca au calculatoare antice si este unul din putinele jocuri ce ruleaza.

| SLICC explică (pentru CPAElites):

Mie mi-a placut, era destul de ok, nu chiar foarte bun dar ma distram.
Problema e cum ai spus tu, cam toti care joaca au calculatoare antice si sunt niste copii de 12 ani crescuti in pestera, (eu nu ma numar printre ei, nu am un calculator de gaming dar tot ma duce CS:GO, arma 3, insurgency, etc)

| deeeaqq a răspuns:

Între.

Sunt destui playeri, dar nu mai e ca înainte.

Da, majoritatea sunt copilaşi de 12 ani crescuţi în peşteră, dar mai găseşti şi oameni normali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai e ca inainte, crede-ma. Poti incerca totusi WoM2 RO care e mai bun si staff-ul isi face treaba happy

| Overthelimit_Metin_2000 a răspuns:

Incearca noul server Metin2Anaconda si nu te vei plictisi deoarece:
1)Serverul este PVM-PVP cu rate de 800% la drop yang, itm si exp, iar fierarul (prietenul nostru cel de nadejde) are rate de reusita ca pe ooficial (pentru a da un strop de dificultate pe server)
2)Max lv 250, pct la status 105, fereastra cu toate bonusurile implementata (iti spune cat %ai hh pe tine, anti war/saman/sura...) max pv pe armuri este 8k.
3)Toate temnitele implementate, arme/armuri...+9 la magazin general si la negustorii
4)Toate itm de + le gasiti la Cetateanul turmentat, nu avem Lycan implementat deocamdata si se pot face P-uri la lv 70 fara nici un fel de stres!:)))
LINK DOWNLOAD:http://dl1.fzn.ro/download/MT2Anaconda.rar
LINK SITE INREGISTRARI:http://metin2anaconda.tk/
Oferim GM celor care ne ajuta la popularea serverului.
! VA ASTEPTAM IN NUMAR CAT MAI MARE!