| levibogdy20 a întrebat:

Mi-a intrat nu stiu ce virus sau antivirus chinezesc si nu il gasesc sa il sterg,dar atunci cand dau click dreapta pe orice browser de internet sau yahoo mesnger,etc, tot ce tine de internet imi apare acolo ca un fel de antivirus sa imi scaneze si nu stiu cum sa il opresc pentru ca in program files are un singur folder cu un fisier dar nu il pot sterge pentru ca e pornit
Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci malwarebytes anti malware si faci un scan (nu e antivirus)

https://www.malwarebytes.org/mwb-download/