| GabiStefan12 a întrebat:

Mi-am cumparat un ps4 si vreau sa imi fac cont la play station network pentru a putea intra pe net, in magazin dar nu ma lasa sa ma inregistrez pentru ca dupa ce imi cere tara, limba si data nasterii imi apare ca nu imi pot face cont pentru ca trebuie sa am un master account si nu stiu ce pot sa fac...Imi puteti spune ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| GeorgeTrc a răspuns:

Ca sa joci online pe ps4 va trebui sa platesti pe luna... si pentru cont la fel!
Bafta, funda happy