| Alexandru_Alexandru_1998_AWzS a întrebat:

Mi-am descarcatde curand Bus Driver si nu imi merge. Apare ecranul negru cu textul asta intr-un chenar: "ATTENTION CANNOT DISPLAY THIS VIDEO MODE, CHANGECOMPUTER DISPLAY IMPUT TO 1366X768@HZ"
Ce ar fi de facut si cum?!?
Dau funda!
P.S. Am windows 7 ultimate 720

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Cum sa-ti schimbi rezolutia:
http://www.wikihow.com/Check-Your-Screen-Resolution#Windows_sub

Citeste setarile doar pentru Windows, caci pe pagina gasesti si pentru Mac. Vezi ce rezolutie e activa si incearca cu valorile 1366X768, pe care jocul le cere.