| RaYnNyKu a întrebat:

Mi-am downloadat 4story eg, imi zice cheat program detected, am inteles ca am bug... si sa-l downloadez din nou,...l-am downloadat si tot are bug ce trebuie sa fac sa-l downloadez fara bug, sau de unde sa-l downloadez fara bug si fara virus, DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Inchide antivirusul sau firewall-ul din windows si nu o sa-ti mai apara acel pop-up! Sau seteaza antivirusul pe modul de joc daca are aceasta optiune.
Descarca de aici jocul http://4story.eterniagames.com/
Bafta!

1 răspuns:
| Planta55 a răspuns:

Posibil, din experienta mea de 4 story ai un program de trisat de exemplu un hack sau cheat engine sau alte hack-uri sau e din cauza antivirusului, si nu e un bug!