| imihaistoian a întrebat:

Mi-am facut un abonament la zapp respectiv cosmote prin modemul Z025A Abonamentul se numeste Connect Now EVDO traficul de 3GB/lună, pentru care ai parte de viteză de până la 3, 1 Mbps si nu merge decat messengerul restul nu incarca? Ce ma sfatuiti sa fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua.
Sunt doua solutii in cazul acesta.
Solutia 1. : Sa te duci la ISP (Internet Service Provider-ul tau) pentru a semnala problema. Acolo o sa va fie date sfaturi de la oameni calificati.
Solutia 2. Sa dezinstalezi restul aplicatiilor si sa le instalezi iar.
Sper ca am fost de folos.
Multumesc.