| JunNnkie a întrebat:

Mi-am facut un server de minecraft prin hamachi si as vrea sa il fac creative. Cum fac asta?

Răspuns Câştigător
| AlupuluiVlad a răspuns:

Iti sugerez sa iti mai faci inca un server(se pot face foarte multe)si sa il pui pe creative SAU sa inchizi serverul(sa iesi de pe el)si apoi intri iar dai OPEN to LAN dar inainte de asta sa il pui pe creative numai ca trebuie sa pui un alt nume si o alta parola pe hamachi(nu te panica pentru ca tot pe aceeasi mapa va fi) FUNDA?