| Daniel_Zt_1997 a întrebat:

Mi-am instalat Need For Speed Most Wanted 2012. Cand vreau sa intru in joc imi apare o fereastra care ma trimite in Magazin Play ( mentionez ca am windows 10) si imi cere: "You'll need a new app to open this origin". Ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| MiddyMo a răspuns:

Daca nu s-a instalat in acelasi timp cu jocul, instaleaza Origin. Origin este un program (gen steam) un fel de biblioteca a jocurilor. Daca ai folosit Steam o sa iti fie usor cu el.

winking