| Dragosgan a întrebat:

Mi-am luat si eu counter strike si nu imi merge, cand intru imi apare asta:,, available memory less than 15mb,,, nu stiu ce sa fac sa imi merarga ma ajutati, nu vreau sa reinstalez windows-ul cum am auzit vreau sa imi ziceti ce trebuie sa fac sa imi mearga?

2 răspunsuri:
| filiblox a răspuns:

Fa loc mai mult in partitia unde este instalat, sau cumparati ceva ram mai mult. Acolo iti spune ca ai mai putin de 15mb.winking succes!

| SponGebOb_4517 a răspuns:

Dragosgan pretene, asculta bine. Trebuie sa stii unde ti-ai instalat counter strike-ul. ma refer in My Computer In : D sau in :C? s-ar putea sa fie plin.Yo iti ofer sa il instalezi inca o data in un folder gol in c sau d.(daca nu ai creeaza unu) happy succes