| ionut1007 a întrebat:

Mi-am luat un telefon acum recent si cand vreau sa caut jocul Clash of Clans in Magazine Play, nu imi apare nimic, ce sa fac? Cand m-am logat cu contul meu de google a zis ca nu e compatibil cu unele aplicatii din jocurile care le am pe cont, asta ce inseamna ca nu pot sa instalez jocul pe telefonul asta sau?
As vrea un raspuns clar si concrect.

1 răspuns:
| Marinescu_Darius_2000 a răspuns:

NU.Nu poti sa instalezi jocul d eoarece telefonul nu si-a mai facut update la Android sinu mai este compatibil cu unele jocuri. Sper ca te-am ajutat