| LowBow a întrebat:

Miam reinstalat windowsul xp si cred ca nu mi-am bagat toate driverele placi video si cand intru in minecraft imi da crash uni au spus sa dau appdate la placa video sau poate imi lipseste vreun driver ce sa fac

1 răspuns:
| YoChriss a răspuns:

Salut! In primul rand, instaleaza-ti un Windows 7, eu recomand Ultimate pe 32 de biti, apoi instalezi toate CD-urile de la placa ta video. La Minecraft probabil din acest motiv iti da crash, pentru ca Windows XP numai are suport din 8 aprilie 2014. Nu crezi ca dupa 12 ani nu i-a ajuns?