| OmuPajanjen a întrebat:

Minecraft Pocket Edition:vreau sa ma joc multiplayer cu un prieten, doar ca nu vreau sa fac un server.Stiu ca se poate prin hot-spot portabil, dar cândil activez sus iîmi scrie mereu :"atingețipentru a configura" si am configurat si tot aașa îmi apare...ce pot face sa ma joc multiplayer?

1 răspuns:
| anonymus123q a răspuns:

Trebuie sa va conectati amandoi la conturile xbox si sa fiti prieteni pe xbox apoi unul creaza o lume si unul dintre voi da join