| Don714 a întrebat:

Neata TPU. Am o problema eu joc minecraft 1.7.4 si asi dori sa imi dati un server de mc pe 1.7.4 s-au 1.7.2 la care sa se dea admin s-au modernator gratuit numa sa fac o cerere pe un forum si sa imi dea cel care mi da un server bun are FUNDA si inca ceva sa-mi dati si numele la server si ip deci raspuneti bine si aevti FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Sagane a răspuns:

Asta este un servar pe am avut vip cred ca ai putea face si tu rost! E pe 1.7.2