| CostelCuceritoru a întrebat:

Neata, vreau sa stiu daca mai exista in romania fani pokemon adevarati nu dastia care au jucat numai pokemon go si sau uitat la seria diamond & pearl si cred ca sunt fani corbesc despre cei care sau jucat jocurile si au vazut majoritatea daca nu toate sezoanele animeului

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fani din ăia care acum câţiva ani colecţionau abţibildurile de la chipicao ca să le pună în album?
Şi care abia aşteptau să înceapă desenele când veneau de la şcoală?
Eu sunt aici love struck

| AlexGo a răspuns:

Nu prea imi place animeul, dar am jucat majoritatea jocurilor si am Y si Omega Ruby pe 3ds, si stiu foarte multe infromatii trivia si lore. Pokemon e una din franchisele mele preferate happy