| George2000_6958 a întrebat:

Niste jocuri pc faine? Sa mearga pe pentium 4 va rog.
Am terminat :Gta san andreas/vice city, mafia 1, crysis 1 deci ceva jocuri de genu pls. Fundita celor mai multe si mai faine!

2 răspunsuri:
| vladutik a răspuns:

Pai freejack fifa 11 ninj saga aa si cel mai fain perfectworld international (are 7 go) funda?

| DarknessPulse a răspuns:

Pai poti juca Call Of Duty 4 Modern Warfare 1 sau 2 depinde care iti merge,GRID,Medal Of Honor(Toate),Total Overdose,Just Cause,Transformers The Game,Dragon Age Originis,Might and Magic Dark Messiah, Iron Man, Marc Ecko's Gettin Up. Funda? cool