| anonim_4396 a întrebat:

Niste jocuri pentru pc(shoter) pc: procesor amd athlon x2 2,8ghz(da...) 4gb ram placa video gt8600 titan. FUNDA

Răspuns Câştigător
| vladsipunct2016 a răspuns:

Sall! Pai uite preferatele mele : Counter Strike; Call of duty 1, 2, 3, 4; Call of duty modern warfare 3; Sam 2; Max Payne 2, 3... Si cam atat. Funda?

3 răspunsuri:
| xXclaudiu23Xx a răspuns:

Uite aici cateva : euro truck simulator 1 sau 2, gta san andreas, total overdose, fifa 12, 13, nfs carbon, nfs most wanted, delta force xtreme 1 sau 2, metin 2, pes 12, 13, mortal kombat. FUNDA?

| xXclaudiu23Xx a răspuns:

Uite aici cateva : nfs carbon, nfs most wanted, metin 2, total overdose, gta san andreas, mortal kombat, total overdose, delta force xtrem 1 sau xtreme 2, euro truck simulator 1 sau 2, off road drive, fifa 12 sau 13, pes 12 sau 13. FUNDA?

| vaaroog a răspuns:

Cer scuze ca am pierdut contul si multe dintre jocuri nu merg nici pe departe