| darius09876 a întrebat:

Nu am plătit niciodată prin PayPal dar, cum trebuie sa fac sa-mi iau cont premium de. mimecraft cu PayPal?

Răspuns Câştigător
| NesSquick a răspuns:

Păi e simplu. iei cardul tatălui tău, apoi bagi codu si cei de la mojang îţi vor trimite un cod pe care va trebui să îl bagi tu pe site-u lor şi îţi vor activa minecraft-ul. A doua metodă, te duci la un magazin care are paypal \ paysafe si iei un cod de 20 de euro, asa ii ceri la vanzator " un paysafe de 20 de euro" şi îti va da hârtia cu un cod, il vei da la mojang si iti vor trimite un cod pe mail ^^