| FrostByte a întrebat:

Nu credeam ca o sa ajung sa intreb vreodata ceva aici dar uite ca se intampla. Recent am avut cateva probleme majore cu PC-ul (Chestii ce tin de hardware) si acum GTA San Andreas nu vrea sa porneasca : Dau dublu-click pe executabil, apare 1-2 secunde ca gandeste si atat. Nu porneste. Deci, ce cauzeaza asta? Acum nu vreau sa vad raspunsuri gen : Ai virus, Reinstaleaza Windows-ul sau altceva, pentru ca mereu exista o explicatie logica. Folosesc Windows XP SP2. Multumesc. Mentionez ca toate celelalte programe/jocuri functioneaza corespunzator.

Răspuns Câştigător
| Overdose a răspuns:

Încearcă să intri GTA SA User Files, şi să ştergi fişierul gta_set. Dacă aceasta nu funcţionează, trebuie să reinstalezi jocul.winking

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Reinstaleaza jocul! daca ai avut probleme cu hardul se poate sa fi fost afectat si jocul!
.si stai linistit.nu ar tr sa pierzi salvarile!
ele se salveaza in my document-san andreas user file -saves!

| FrostByte explică:

Stiu si despre salvari si despre tot, am reinstalat SA de 3 ori folosind cate de fiecare data crack diferit. Nimic nu merge.

| unknownn a răspuns:

Parerea mea e sa reinstalezi jocul, daca nici asa nu merge mai downloadeaza-l odata de pe net, dar din alta parte

| Tasmell_3456 a răspuns:

Sunt multe explicatii laughing, de ex instaleza directx 9 sau dezinstaleza san andreas-ul si instalezalwinkingO sa mearga.

| spiderman5825 a răspuns:

Chiar exista o explicatie logica, dar doar daca jocul este prin imagine instalat. Daca e prin imagine dai click dreapta si dai open, iti apar mai multe foldere si trebuie sa ai intr-unul executabilul si il copiezi unde este celalalt si gata. Daca nu e prin imagine scoate de pe net executabilul.

| davidca a răspuns:

Si eu am aceeasi problema