| Wicku a întrebat:

Nu imi merge placa video.
Am un GeForce2.Nu conteaza ca e veche, dar eu vreau sa joc Counter-Strike.
Deci:
Placa e instalata, am instalat-o luna trecuta, e pusa in pc si nu merge.
Cand dau openGL se pune pe Softwaresi zice ca nu suporta openGL.
E de la placa video?
Cum pot rezolva?

Răspuns Câştigător
| thekillerboyka a răspuns:

Nu nu este de la placa video cel mai probabil nu ai instalat OpenGl ul care este un accelerator video! Sau e de la versiunea de cs pe care o ai. Nu stiu dc vrei sa ruleze pe OpenGl si ce iti doreti u de la aceasta optiune dar eu iti zic sa ramai pe setarile de baza.