| Alex90k a întrebat:

Nu imi vin mailurile de schimbare a parolei sau a meilului de pe metin2. e din cauza mailului e blocat nush. cine imi da raspunsul cirest are funda

3 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Http://www.grammarly.com/? q=grammar&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=Search%20$.10%20-%20$.20%20CPC%20-%20Good%20&%20Fair&utm_content=28014454206&utm_term=grammar%20check&matchtype=e&placement=&network=g&gclid=CjwKEAjw1ZWgBRD-n6ew0oan1xwSJABAbf8pSqFFVyB6y8T8OeVoVb1v8HUlAig_TMIevB45hfxh0xoCcqvw_wcB

| AlexCiobi a răspuns:

Sigur ai pus emai-ul corect la contul de pe metin?

| RaulBack a răspuns:

Poate nu ai scris bine emailul sau nu ai intrat bine pe messanger