| joncotea a întrebat:

Nu inteleg cum sa folosesc programa cheat engine 6.3 vreau sa-mi pun nist crystale in tanki online da nu se primeste intru pe google chrome pun tanki online si incerc sa imi pun crystale dar nu se primeste va rog ajutati-ma va dau funda +vot

Răspuns Câştigător
| TacaPaca a răspuns:

Cu nici un program nu vei putea primi crystale sau orice alte chestii din astea in jocuri online. cheat engine doar modifica cifrele sau litere la tine in calculator. acestea doar apar nu le primesti cu adevarat.
sper ca te-am ajutat.bafta!