| OSCARtoons a întrebat:

Nu mai merge funu si vreau repede un metin misto, asa pana se redeschide. Vreau unu misto cu otel si toate cele la magazin cu batalie la magazin poate chiar siriuslaughing sa cresti repede cine imi da FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DaNy23_6050 a răspuns:

Ma un metin fain e Candylongju metin 2. www.candylongju.net. gaseste otele pe jos...si sunt multe arme epice.pana la lvl 100 cresti binisor dar dupa aia pana la 127 cresti mai greu. sper sa-ti placa;)

1 răspuns:
| OSCARtoons explică:

Am uitat fara hamachi