| BlueStar12 a întrebat:

Nu mi se deschide League of Legends. Dau dublu click pe iconita apare pe ecran o secunda scris Leaguo of Legends si apoi nimic. A mers pana acum si am jocul de mai mult timp. Ar trebui sa-l reinstalez sau o sa treaca? Fratelui meu i se deschide pe PC-ul lui

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Exact aceeasi problema o aveam si eu ieri. E din cauza ca au pus patch-ul asta nou. Cred ca ai vazut si tu ca au schimbat aproape toata Interfata. Singura solutie e sa il reinstalezi, eu asa am facut, acum merge. Sper sa nu mai am problema asta. Dadeam click ca fraieru` si nimic. laughing Sper ca te-am lamurit. Funda? ^_^