| costel2912 a întrebat:

Nu mi se mai deschide leptopul am sters tot din el ca sa instalez windows si acum am pus CD si pe ce tasta trebuie sa apas pentru a aparea CD am incercat F8 F11 F12 SI NU MERGE voi ce credeti

3 răspunsuri:
| wassyle1994 a răspuns:

Incearca sa le combine cu FN+F12 de ex. dar mai sigur daca e nou laptopul poate sa nu fie inca activata tasta de butare iar pentru aceasta intra in Bios prin tastarea F2 sau tasta Del sau Esc(depinde de model) si cred ca la ultima sectiune este de a activa boot task( schimba in enable)

| Mariussssssss a răspuns:

Incearca. F2 SAU Delete

| costel2912 explică (pentru Mariussssssss):

am apasat DELET dar mi se inchide la un moment dat de ce?