| ReignForest a întrebat:

Nu pot să dezinstalez the sims 4 din control panel. Nici din origin. Dacă apăs dezinstalează/uninstall nu îmi apare nimic. Ce să fac? Aș vrea să îl reinstalez deoarece în joc când apăs pe un accesoriu nu îmi apare nimic.

2 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Asa era si la Fortnite cand il aveam. Te duci in task manager, (pentru ca aplicatia inseamna ca ruleaza in fundal), te duci la procese, cauti procesul aplicatiei, dai end task si apoi o dezinstalezi

| Anonimafaranume123456789 a răspuns:

Cred ca e vorba de lepto p/calculator.Nici mie nu imi merge eu fac asta : Intru la setări, aplicatii si dupa pe aplicatii si caracteristici.Acolo o sa ai toate aplicatiile si daca apeși pe una iti apare : Mutare sau Dezinstalare. Sper sa iti mearga