| in2ishen a întrebat:

Nu stiti de unde pot lua iste drivere audio si video ca le-am pierdut pentru windows xp?

3 răspunsuri:
| AlexUnder200 a răspuns:

SALUT. as dori sa stiu ce windows xp ai si daca e SP2. SAU SP3 raspunde repede chiar vreau sa te ajut

| AlexUnder200 a răspuns:

Http://download.kappa.ro/action__file/id__545 aici ai driverul de sunet universal e pentru toate felurile de windows xp

| in2ishen explică:

Scuze,e windows xp profesional 2002, eu sunt de vina ca am pierdut driverele si de cdimineata lee tot caut si pe net si prin casa da cred ca le-am aruncat cand am facut curat printre cduri, da nu stiu la ce te referi prin sp3 sau sp2