| Andrukaaa a întrebat:

Nu stiti niste jocuri frumoase in care trebuie sa imi fac cont?

Răspuns Câştigător
| isabellatia a răspuns:

Sa-mp e cel mai fain poti face foarte multe lucruri acolo distrandu-te, dacanduti playeri noi. Trebuie doar sa cauti un server de samp pe gamemonitor alegi unul si intri pe server. Trebuie sa ai instalat sa-mp 0.3d [sunt unele si 0.3c dar majoritatea sunt 0.3d] si san andreas'ul! Fiecare server de samp are cate un forum depinde de comunitate cat e de mare! Incearca VirtualStrike 93.119.26.229:7777! parerea mea happy

1 răspuns:
| bogdy97 a răspuns:

Samp san andreas muliplayayer