| RobyTheWest a întrebat:

Nu stiu ca s-a intamplat dar nu mai pot sa ma loghez pe cont imi zice "Server is curently busy, please try again later" am mai citit pe forumul jocului si au zis multi zic ca e de la Internbet Explorer imi ziceau sa intru pe IE sa dau >Tools-Internet >OptionsAdvanced si sa dau reset. Dar tot nu merge si am mai observat ca cu IE si Google Chrome nu-mi merge nici sa ma conectez pe vreun site, dar cu mozilla merge... dar putea sa fie si pentru ca am Internet Explorer 9 pe windowsul vechi nul aveam si nici nu-l foloseam si imi merge jocul... daca ma poate ajuta cineva va rog frum as face orice sa pot juca iarasi.

Multumesc tongue

2 răspunsuri:
| Jock3r99 a răspuns:

Te referi la League of Legends sau la ce te referi? ca nu inteleg? zi si mie ca poate te ajut big grin

| RobyTheWest explică:

Da...dar am rezolvat.