| thisisMirel a întrebat:

Nu stiu ce imi are pc-ul...cand descarc ceva de pe unele site-uri dau download etc si cand imi arata sa salvez fisierul mi se opreste tot imi iese din tot si se restarteaza pc-ul.(doar pe kappa.ro nu mi se restarteaza, adica pana acum nu mi s-a restartat la kappa)La unele downloaduri apuc sa dau salvare si sa porneasca, iar dupa ce se aprinde din nou intru in mozila si
pot continua downloadul, dar de ex daca vreau sa descarc wolfteam de pe site-ul lui nu merge...plzzz reppedeeee. ajutati-ma. FUNDAAAAA!

1 răspuns:
| CLAUDIU774 a răspuns:

Poate are virusi iti trebuie un antivirus rapid