| Vali_Toma_2004 a întrebat:

Nu stiu ce sa fac! Acum o luna am incercat sa ascult muzica pe Youtube dor ce sa vezi, vocea solistului nu se aude aproape deloc ( se aude infundat). Am mai pus o intrebare legata de acelasi subict in care un baiat mi_a spus ca nu am dufuzorul de la boxe bun. Ei bine pe langa ele mai am si 2 perechi de casti care se aud la fel. Mi s-a intamplat asta dintr-o data. Eu cred ca este de la calculator sau ceva de genul. Va rog vreau nsa ma lamuresc cu ce se intampla. Eu sincer nu cred ca este din casti sau din boxe.

1 răspuns:
| AnoNiM15273 a răspuns:

Da, e de la calculator, intra pe Youtube si cauta un tutorial, nu pot sa ti spun ce sa faci deoarece nu stiu ce problema ai, dar o sa găsești pe yt, am avut si eu mai multe probleme de genul.