| MitroKta a întrebat:

Nu stiu ce sa fac: am o placa video radeon hd 7670M al carei driver cred ca e instalat, din moment ce placa imi apare la device manager, insa nu am niciun program cu care sa ma "joc" cu ea. Adica sa setez programele care sa ruleze pe placa dedicata, akka jocuri! La nVIDIA este un programel care face chestia asta, ma gandesc ca ar trebui sa fie si la amd- ati radeon ar trebui sa fie chestia asta.

1 răspuns:
| Andrei7520152 a răspuns:

Intra in Control Panel sau in Start. Cauta Ati Catalyst. Daca nu gasesti, o poti lua gratis de pe net dupa ce cauti pe google