| anonim_4396 a întrebat:

O sa imi mearga fifa 12 pe sistemul meu 2GB Ram Windows7 Procesor Intel Dual Core 1.5Ghz,Placa Video Intel HD Graphics?

7 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Nu, ai un procesor foarte slab si o placa video integrata.

| ionuutzuu a răspuns:

Daca poti intra in el si ti se misca in 20FPS asta nu inseamna ca-ti merge, cand un joc merge sacadat mai bine nu-l mai joci decat sa te chinui pe prastii de procesoare de 1.5GHz...Mai ales fara placa video.

| ionuutzuu a răspuns:

Poti sa minti pe cine vrei tu dar nu pe mine, mie imi mergea prost pe dual core overclockat la 3. 2ghz si cu placa video dedicata de 512mb la low si tie iti merge la high pe proc de 1. 5 si fara placa video cu doar 2gb ram? Scuteste-ma!

| ionuutzuu a răspuns:

Totusi, e FIFA 2012 nu mario4ever online sau CS 1. 5

| ionuutzuu a răspuns:

Ok, sa instalezi fraps si sa rulezi in timpu' jocului, si inainte sa intrii in joc arati frumos specificatiile calculatorului.

| ionuutzuu a răspuns:

Trebuia sa pornesti si fraps... nu am vazut daca ai placa video dedicata sau ce ai, claritatea de la video e cam... scartaie happy

| stelistul97 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic poti incerca eu am un laptop cu procesoar Intel celeron dual core 1.7 Ghz, 4 gb ram si placa video Intel Hd graphics si imi merge foarte bine