| anonim_4396 a întrebat:

O ultima intrebare http://www.altex.ro/......5-free-dos imi merg bine jocurile acestea: Far Cry 4, The Witcher 3, Dying Light,Ryse Son Of Rome,FIFA 14, 15,BF 3,4, Middle Earth Shadow of Mordor,Dragon Age Inquisition,State of Decay, Minecraft, lol si Smite ( IN LOC DE 4 GB RAM O SA AIBA 8 GB ) MULTUMESC FRMOS!

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Witcher 3 o sa fie mai greoi daca vrei high pentru ca are cerinte foarte mari, ryse o sa iti mearga prost pentru ca este jocul foarte prost optimizat si nu ai ce sa ii faci. In rest totul o sa iti mearga foarte bine la high/very high.

1 răspuns:
| Allleeexx a răspuns:

Ok,mersi