| TheRandomGuy42 a întrebat:

Oamenii din categoria asta nu stiu decat de sims sau metin sau alte stupid games.
FRATILOR! voi ati auzit careva de Battlefield 3, Mw3, TF2, orice altceva?
Lumea nu mai stie altceva in afara de jocuri retardate.

3 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Metin imvu etc si jocuri din astea mi se par jocuri pentru copii mici. categoria e arhiplina cu aceeasi intrebari cretine repetate de n ori. iti dai seama ca vreo 90% din userii TPU au cel mult 14 ani, deci n'ai de ce sa fi suprins.

| VanHelsinG007 a răspuns:

Sunt de acord cu voi! prea multi care joaca astfel de jocuri! sa joace si ei altceva! de ex mass effect 2, orice nfs, metro 2033...si multe alte jocuri dar macar sa nu ii mai aud cu astfel de jocuri

| silivlad a răspuns:

Sa fiu sincer am jucat metin2 si m-am plictisit prefer battlefield 2, 3! si assasin cred sa stii ca qam jucat zeci de mmo-uri si mmorpguri si m-am plictisit de toate apropo daca nu gasesc un joc fain merg afara