| Cristi1997 a întrebat:

Oare imi va Merge Call of duty modern warfare 3 pe placa video ati hd 4350 1gb pixel shader 4.1? Vrea sa mentinez ca mi-a mers fifa si pes 12 la rezolutia 1270x720 pe high si dirt 3 la 1366x768 la high in afara de shadow care la mediu? deci imi va merge sau nu?!

Răspuns Câştigător
| FURobert a răspuns:

Daca ai 2gb RAM si minim 2.4 GHz la procesor iti va merge perfect la medium settings
uita-te la site-ul acesta http://www.systemrequirementslab.com/CYRI/intr-o.aspx si cauta acolo call of duty modern warfare 3

1 răspuns:
| bogdan324 a răspuns:

Nu,nu iti va merge greu, eu zic ca ti-ar merge pe la detalii medium-high